Yapracık TOKİ Konutları Site Yönetimi Kasım 2013 Faaliyet Raporu
09Ara2013

Yapracık TOKİ Konutları Site Yönetimi Kasım 2013 Faaliyet Raporu

YAPRACIK TOKİ KONUTLARI SİTE YÖNETİMİ

(14 BÖLGE)

2013 YILI KASIM AYI GENEL FAALİYET RAPORU

 

1-)  Yenimahalle Belediyesi Numarataj Şube Müdürlüğü ekiplerince bölgemizdeki adalara mahalle, cadde ve sokak isimleri verilerek yeni numarataj plakaları montajı tamamlanmış olup, yeni adres kayıtlarının tüm bölge için Etimesgut Belediyesine geçişi yapılmıştır.

2-) EGO Genel Müdürlüğü ile yapılan görüşmeler sonucu 516 NUMARALI SİNCAN-PEÇENEK-ÇİÇEKTEPE-YAPRACIK toki konutları hattına verilen servis saatlerinde 25.11.2013 tarihinden itibaren yeniden düzenleme yapılmıştır.

3-) Yapracık TOKİ Konutları Site Yönetimi ile Kızılay yetkilileri arasında yapılan görüşmeler sonucunda 2 kez Kan Bağışı Organizasyonu düzenlenmiştir. Bu anlamlı organizasyona toplamda 90 civarında sakin katılmış olup, testler ve kontroller sonucunda 69 kişiden kan bağışı sağlanmıştır. Akabinde site yönetimi personellerimizin katkıları ile Aşure dağıtımı yapılmıştır.

4-) Bölge genelinde Kalorimetrelerin devreye alınabilmesi için teknik ekibimizin de desteği ile müteahhit firmalarca çalışmalar devam etmekte ve 1. ve 7. Etaplar haricindeki tüm etaplarda Ekim-Kasım fatura dönemi kalorimetreler devreye alınmıştır.

5-) Yapracık TOKİ Konutlarına, Kameralı güvenlik sistemi montajı 2.8.9.10 ve 13. Etaplarda tamamlanmış olup sistem devreye alınmıştır. Diğer bütün bölgelerde de kablolama işlemleri tamamlanarak kamera montaj çalışmaları devam etmektedir.

6-) Bina giriş kapılarına şifreli ve kartlı kilit sistemi montajı 4,6. Etapların bir kısmı ve 13. Etap haricindeki tüm etaplarda tamamlanmıştır.

7-) Yapracık TOKİ Konutlarındaki Asansörlerin Periyodik Bakımı İşi kapalı zarf usulü ile ihale yapılmış olup, İhale onay sürecine geçilmiştir.

8-) Yapracık TOKİ Konutlarındaki Su Depolarının Dezenfekte Edilmesi İşine ait ihale için Teknik ve idari şartname hazırlanmıştır.

9-) Orman Bölge Müdürlüğü ile yapılan görüşmeler sonucunda ada içi hatlara dikilmesi için 25.000 adet topak asya ve karaçam ağacı verileceği sözü alınmıştır.

10-) Yenimahalle Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ile yapılan görüşmeler sonucunda bölgedeki oturum oranının artması sebebi ile haftanın her günü düzenli olarak sitemizden çöplerin alınması sağlanmıştır.

11-) Blok temizlikleri belirli aralıklarla yapılmakta ve her akşam saat: 20.00’ da çöpler blok görevlileri tarafından dairelerden alınmaktadır.

12-) Yenimahalle Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ile yapılan görüşmede 6500 adet süs lahana çiçeği ve sedir ağaç talep edilmiş olup, temin edileceği sözü alınmıştır.

13-) Tüm bölgemizde bulunan sitelerimizde karasal, merkezi sistem yayın erişiminde oluşan arızalara uydu ekibimiz tarafından müdahale edilmekte arızalar giderilmektedir.

14-) Ortak alanlarımızda gün içerisinde çıkan arızalar Site Yönetimi bünyemizde bulunan teknik elemanlarımız tarafından giderilmektedir.

 

Siz değerli site sakinlerimize daha iyi bir hizmet sunabilmemiz için gördüğünüz eksiklikleri Site Yönetim Ofislerimizde görev yapan Halkla ilişkiler personellerine bildirmeniz halinde eksikliklerin hemen giderilmesi sağlanarak sizlere bilgi verilecektir.