Site Yönetimi ortak gider aidat ve yakıt hesapları açılmıştır
05Kas2012

Sayın Yapracık TOKİ Sakinleri

Yapracık TOKİ Konutları Site Yönetimince, site ortak gider ve yakıt giderlerine ait banka hesapları açılmadan önce TC Ziraat Bankası, Garanti Bankası ve Denizbank'tan sitemizde kullanılmak üzere promosyon tekliflerini sunmaları istenmiştir.

Garanti Bankası, Site Yönetimimize her hangi bir yazılı cevap gelmemiştir.

TC Ziraat Bankası'ndan alınan teklifte, 0-50 TL arasındaki tahsilatlardan 0,50 TL, 50,01-100 TL arası tahsilatlardan 1,00 TL ve 100,01 TL ve üzeri tahsilatlardan %1 oranında komisyon alınacağını bildirmiştir.

Denizbank ise site aidatlarından eft ve havale ücreti alınmayacağını, POS yönetim ücreti alınmayacağını, muhasebe programlarının server bakımlarının banka tarafından karşılanacağını ve Yapracık TOKİ Konutlarına 20.000 TL'ye karşılık gelecek malzemelerin site sakinlerinin kullanımına sunulacağını teklif etmiştir.

 

Bu teklifler sonucunda Yapracık TOKİ Konutları Site Yönetimine ait tüm banka hesapları Denizbank Çayyolu Şubesi'nde açılmıştır.

 

Bölgelere ait hesap numaralarına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz

 

Yapracık TOKİ Konutları Site Yönetimi

 

Duyurular

Görüş-Şikayet-Arıza Bildirimi

Ziyaretçi Sayısı

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterBugün704
mod_vvisit_counterDün1106
mod_vvisit_counterBu Hafta6088
mod_vvisit_counterGeçen Hafta8618
mod_vvisit_counterBu Ay32691
mod_vvisit_counterGeçen Ay42342